piątek, 20 maja 2016

LUCY 12 - Nowy kominek z płaszczem wodnym

Największy polski producent kominków zaprezentował w tym miesiącu jako uzupełnienie swojej oferty wkładów kominkowych z płaszczem wodnym model pieca Lucy 12. Jak większość najnowszych urządzeń firmy Kratki.pl elementy stalowe wycięto laserowo, a następnie wygięte zostały na giętarkach CNC. Korpus zespawany został w osłonie gazu szlachetnego, co gwarantuje naprawdę dobrą jakość spawów. Kominki z płaszczem wodnym Lucy 12 rzecz jasna dają możliwość podłączenia ich do systemu centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego. W takim przypadku współdziałanie wszystkich systemów przekłada się na bardziej ekonomiczne i efektowne ogrzewanie całego domu.

Zaznaczyć należy, że kominek ten spełnia najbardziej rygorystyczny parametry norm BlmSchV2 oraz przystosowany jest do domów z rekuperatorami. Dodatkowo zastosowano system dwóch deflektorów - wydłużających drogę spalin, tym sposobem spalanie jest bardziej ekologiczne. Na kominek firma standardowo udziela 5 lat gwarancji.


Dodatkowymi zaletami wkładu Lucy 12:

- Wkład kominkowy wyposażony jest w pojedynczą zewnętrzną szybę dekoracyjną typu glass. Malowana jest metodą sitodruku, która nadaje kominkowi bardzo nowoczesny wygląd, optycznie powiększając front pieca.

- Popielnik w postaci wyjmowanego wiaderka znacznie ułatwia utrzymanie wkładu kominkowego w czystości.

- Potrójny system dopowietrzenia komory spalania: powietrze pierwotne, wtórne oraz kurtynę powietrzną.


Related Posts

LUCY 12 - Nowy kominek z płaszczem wodnym
4/ 5
Oleh

Subscribe via email

Like the post above? Please subscribe to the latest posts directly via email.