wtorek, 5 sierpnia 2014

Kominki gazowe

Na przestrzeni ostatnich lat bardzo często wraca temat i zainteresowanie kominkami gazowymi. Abstrahując już od tematu ekonomicznego, kominki gazowe robią niezwykłe wrażenie. Naturalność wyglądu ognia i samego paleniska coraz bardziej przypomina realny kominek opalany drewnem. Do tego nie ma żadnego problemu by zainstalować go w systemie zamkniętym lub otwartym. Czasem z wielu powodów nie mamy możliwości składowania drewna, czy czasu na wszystkie procedury związane z przygotowywaniem kominka tradycyjnego do odpalenia, czy dbania o jego czystość włącznie z przeglądami okresowymi kominka.  

Wygoda kominków gazowych pozwala nam natychmiast stworzyć ciepłą atmosferę w domu zwłaszcza w trakcie nieprzewidzianych odwiedzin znajomych, przyjaciół czy rodziny. Włączamy pilotem odpowiednie wartości i możemy zająć się gośćmi.

Wkłady kominkowe gazowe najczęściej występują w wersji z jednostronną wizją ognia, ale znajdziecie też wkłady gazowe z szybą boczną lub w kształcie litery "U". Kominek wyłożony może być kamieniami bądź imitacją drewna, w formie i kolorze do perfekcji oddającym wygląd naturalnego drewna. Moc nominalna kominków gazowych również zbliżona jest do wartości współczesnych pieców na drewno, 10 kW, nie stanowi żadnego problemu. Najnowsze modele wkładów gazowych posiadają zaawansowaną elektronikę oszczędności gazu nawet do 50%. Sterowanie kominkiem przez tablet to kolejny bardzo wygodny gadżet, sterowanie kominkiem gazowym to prawdziwa przyjemność.

Related Posts

Kominki gazowe
4/ 5
Oleh

Subscribe via email

Like the post above? Please subscribe to the latest posts directly via email.